Jdi na obsah Jdi na menu

La Pato Pueblo vs. Deža neví 11:3?

19. 11. 2008
   Bylo tomu v sobotu v osm večír. Sešli jsme se v MDC, namazali táhla i sebe, někdo pokouřil, někdo popil uplně normální ČAJ (někdo míň, někdo víc:-D), napsal se zápis a šlo se na mač. Deža přivez i novou akvizici svýho týmu, starýho futbolinovýho mazáka ještě z dob devatenáckty a už tak silnej tým tim získal na nebezpečnosti ještě víc.
   My jsme postavili klasiku - začal venca s Domčou a druhej jsem dal já s bučem. V prvnim to nevyšlo a po třech legových přestřelkách jsme prohrávali 0:1. Druhej byl podobnej, jen s tim rozdílem, že jsme vyhráli. Venca jedničkama otočil vedení na naší stranu a v dalších dvou mačích jsme ještě zvýšili na 4:1. Pak jsem nabíd Dežovi šanci na snížení a prohrál se Střbrem jedničky (asi už to bude tradice), ale vyhranejma čtyřkama jsme zase našlápli k úniku - 5:2. O půli se poprvé v sezóně zapojil do hry Pítrs a s ním i Kalábek a vypadalo to, že Pítrsovi v prase španěl docela chybí protože svojí nadrženost přetavil v 10 gólů z našich 14-ti v prvnim zápase druhý půlky - 6:2. Já jsem si s Kalábkem vynahradil naší minulou porážku z Revolty - 7:2 a Kalábek zavdal 7:0 v jedničkách, což znamenalo 8:2 a naše první vítězství v letošním ročníku! Po desátym se ještě do hry dostal Áda místo Venci a jedinej mač kerej do konce zápasu nevyšel bylo volný nasazení. Nakonec tak dostalo naše první vítězství podobu slušných 11:3 (a když JAH dá, tak to tak i zustane:-D).
   Po zápase propukla oslava, pilo se, hulilo, šipkalo, pleskalo, shazovali se hasičáky, po schodech lítali hlavou dolu různí opití týpci (dík za to, že jsem to nebyl já!) a nakonec jsme se všichni rozešli do svých (kdo trefil) domovů, jak to má po správnym zápase bejt.
   V dalším zápase na nás na svym hřišti čeká další nováček ligy - Péra z gauče, tak už se těšímeš, jak je nasekámeš!!!;-)